Praktyki na kierunku Ekonomia studia I stopnia stacjonarne i niestacjonarne, licencjat (6 semestrów)

Dotyczy studentów studiów I stopnia licencjat na kierunku Ekonomia, którzy mają zgodnie z planem studiów zrealizować praktykę zawodową I, II lub III/dyplomową.

W ramach odbywania praktyk studenci zobowiązani są do zrealizowania programu praktyki oraz przestrzegania określonych procedur zaliczania praktyk. Obowiązujące w danym semestrze i danym roku akademickim dokumenty dla konkretnego kierunku studiów znajdują się w plikach do pobrania.

W przypadku problemów z pobraniem pliku uprzejmie proszę o zgłoszenie się osobiste do Pełnomocnika Rektora ds. Praktyk Studenckich na jeden z jego dyżurów.

Plik z  PROGRAMEM PRAKTYKI został umieszczony poniżej.

Co nowego w Programach Praktyk Studenckich?

1. Praktyka może być realizowana przez studenta jednorazowo, wówczas obejmuje ona cały, określony w programie studiów wymiar, lub w częściach (PRAKTYKA ZAWODOWA 1 / PRAKTYKA ZAWODOWA 2 / PRAKTYKA ZAWODOWA 3 lub PRAKTYKA DYPLOMOWA).
  2. Formularze zamieszczone w Programach Praktyk należy uzupełnić elektronicznie, wykorzystując pola tekstowe do wprowadzenia danych w pliku PDF. Uzupełnione dokumenty należy wydrukować (dotyczy w szczególności praktykantów). Zakładowy Opiekun Praktyki może uzupełnić zał. 4 odręcznie.
  3. Sprawozdanie studenta z praktyki będzie uzupełniane w formie e-ankiety (link został podany w Programie Praktyki).
  4. Obowiązuje harmonogram składania dokumentacji potwierdzającej odbycie praktyki oraz wniosków o zaliczenie praktyki w ramach zatrudnienia/prowadzenia działalności gospodarczej/ podejmowania innych form działalności. Harmonogram został zamieszczony na stronie internetowej Uczelni.

Powrót do: Start » Dla studentów » Praktyki studenckie/Apprenticeship » WSB w Dąbrowie Górniczej - studia stacjonarne i niestacjonarne, I i II stopnia

Wirtualna Uczelnia

Logowanie do ProLib (Biblioteka)