Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij

20 października 2016 r. wystartował kolejny kurs języka angielskiego na poziomie B2

JĘZYK ANGIELSKI POZIOM B2- Roczny kurs języka obcego (2 semestry, 120 godzin)

 

Zapraszamy na intensywny kurs języka angielskiego na poziomie B2!

Zajęcia odbywają się 1 razy w tygodniu po 135 lub 180 minut.

 

Kurs standardowy przeznaczony jest dla osób chcących rozwijać umiejętności językowe niezbędne do porozumiewania się we wszystkich sytuacjach życia codziennego i zawodowego. Wykorzystując różne metody i techniki nauczania rozwijamy na nim wszystkie cztery zdolności językowe: pisanie, czytanie, mówienie i rozumienie ze słuchu. Szczególny nacisk kładziemy jednak na kształtowanie praktycznych umiejętności posługiwania się językiem obcym. Uczymy swobodnego i poprawnego komunikowania się, utrwalamy gramatykę i rozwijamy zasób słownictwa naszych słuchaczy. Poznajemy techniki i strategie ułatwiające i zwiększające skuteczność nauki. 

 

Kurs języka angielskiego poziom B2:


Zajęcia w czwartki w godz. 17:30-19:45 oraz w wybrane czwartki od 17:30-20:30, w budynku WSB - rozpoczęliśmy od 20.10.2016 r.!

Kurs realizujemy w wymiarze 120 h lekcyjnych.

Opłata za kurs w systemie ratalnym to tylko 1500 zł (I rata-300 zł płatna w dniu zapisu, II i III rata 200 zł, IV – VII rata 150 zł, VIII –IX rata 100 zł. – do 5 dnia każdego miesiąca) – ATRAKCYJNE BONIFIKATY DLA STUDENTÓW I ABSOLWENTÓW WSB!

Minimalna liczba osób niezbędna do utworzenia grupy – 6 osób

 

 

 

PRZEŚLIJ MAILA NA ADRES MMALECKA@WSB.EDU.PL Z INFORMACJĄ O ZAINTERESOWANIU  KURSEM,

A SKONTAKTUJEMY SIĘ Z TOBĄ!

 

Powrót do: Start » Europejska Szkoła Języków Obcych Dąbrowa Górnicza Kursy językowe Angielski na wszystkich poziomach zaawansowania, angielski dla dzieci » Aktualności

 

Nasi partnerzy

Kontakt

Biuro:

Wyższa Szkoła Biznesu w Dąbrowie Górniczej

ul. Cieplaka 1c

41-300 Dąbrowa Górnicza

 

Koordynator:

Małgorzata Makieła

tel.: 725 555 999

pok. 010

e-mail: mmakiela@wsb.edu.pl