18 października wystartował kurs języka angielskiego na poziomie A1 - angielski od podstaw

JĘZYK ANGIELSKI POZIOM A1 - Roczny kurs języka obcego (2 semestry, 120 godzin)

Kurs standardowy proponujemy wszystkim, którzy chcą zapisać się do nas na stacjonarne zajęcia odbywające się 2 razy w tygodniu po 90 minut. Kurs standardowy przeznaczony jest dla osób chcących rozwijać umiejętności językowe niezbędne do porozumiewania się we wszystkich sytuacjach życia codziennego i zawodowego. Wykorzystując różne metody i techniki nauczania rozwijamy na nim wszystkie cztery zdolności językowe: pisanie, czytanie, mówienie i rozumienie ze słuchu. Szczególny nacisk kładziemy jednak na kształtowanie praktycznych umiejętności posługiwania się językiem obcym. Uczymy swobodnego i poprawnego komunikowania się, utrwalamy gramatykę i rozwijamy zasób słownictwa naszych słuchaczy. Poznajemy techniki i strategie ułatwiające i zwiększające skuteczność nauki. Co jakiś czas zajęcia rozpoczyna nowa grupa.

Kurs języka angielskiego poziom A1:

Zajęcia we wtorki i środy w godzinach 18:00-19:30, w budynku WSB - kurs rozpoczął się 18.10.2016r.!

Kurs realizujemy w wymiarze 120 h lekcyjnych.

Opłata za kurs w systemie ratalnym to tylko 1500 zł (I rata-300 zł płatna w dniu zapisu, II i III rata 200 zł, IV – VII rata 150 zł, VIII –IX rata 100 zł. – do 5 dnia każdego miesiąca) – ATRAKCYJNE BONIFIKATY DLA STUDENTÓW I ABSOLWENTÓW WSB!

Minimalna liczba osób niezbędna do utworzenia grupy – 6 osób

PRZEŚLIJ MAILA NA ADRES MMALECKA@WSB.EDU.PL Z INFORMACJĄ O ZAINTERESOWANIU  KURSEM,

A SKONTAKTUJEMY SIĘ Z TOBĄ!

Powrót do: Start » Europejska Szkoła Języków Obcych Dąbrowa Górnicza Kursy językowe Angielski na wszystkich poziomach zaawansowania, angielski dla dzieci » Aktualności

Biuro:

Wyższa Szkoła Biznesu w Dąbrowie Górniczej