25 października 2016 r. wystartował kurs języka angielskiego dla dzieci ESJO KIDS dla grupy młodszej 6-11 lat!

Kurs języka angielskiego dla dzieci ESJOKIDS

Grupa młodsza 6-11 lat

2 semestry, 60 godzin

Specjalnie dla naszych najmłodszych Uczestników Uniwersytetu Dziecięcego przygotowaliśmy wyjątkowy kurs języka obcego łączącego w sobie naukę poprzez zabawę, ćwiczenia rozwojowe - koncentracja na wyraźnym mówieniu (również z w języku ojczystym) i jasnym przekazie komunikatu, oraz sposób nauczania, który przynosi długofalowe pozytywne rezultaty - dziecko zaczyna wykazywać chęć do samodzielnej nauki i rozwoju kompetencji komunikacyjnej oraz  nie boi się interakcji w obcym języku.

Każdy rodzić powinien wiedzieć, że dzieciństwo to okres twórczego podejścia do życia. Ciekawość świata kilkulatka jest zupełnie nieproporcjonalna do jego wzrostu. Maluchy wszystkim się interesują, łatwo i chętnie się uczą. Dzieci to szczególnie wymagający uczniowie, dlatego też w naszej szkole otaczamy je szczególną opieką. Zajęcia z nimi prowadzą specjalnie wybrani nauczyciele, którzy potrafią pracować z dziećmi i wiedzą jak zachęcić maluchy do nauki. Specjalnie przygotowane programy nauczania łączą naukę i zabawę, bowiem w przypadku dzieci to najlepszy sposób na opanowanie języka. Ciekawe i kolorowe książki, które wybieramy na zajęcia, zagadki, piosenki i kolorowe obrazki sprawiają, że nauka języka obcego jest dla najmłodszych przyjemnym doświadczeniem.

Charakterystyka kursu:

• Nauka przez zabawę
  • Koncentracja na długofalowych efektach nauki - rozwijanie motywacji i wyrobienie pozytywnego nastawienia do nauki języków obcych

Zajęcia we wtorki w godzinach 18:00-19:30, w budynku WSB - zajęcia rozpoczęły się 25.10.2016r.!

Kurs realizujemy w wymiarze 60 h lekcyjnych.

Minimalna liczba osób niezbędna do utworzenia grupy – 6 osób

Opłata za kurs w systemie ratalnym to tylko 800 zł (I rata-300 zł płatna w dniu zapisu, II – V rata 100 zł– do 5 dnia każdego miesiąca) – ATRAKCYJNE BONIFIKATY DLA DZIECI STUDENTÓW I ABSOLWENTÓW WSB!

1. Dzieci absolwentów studiów pierwszego i drugiego stopnia oraz studiów podyplomowych Wyższej Szkoły Biznesu
    w Dąbrowie Górniczej oraz uczestnicy Dąbrowskiego Uniwersytetu Dziecięcego mają prawo do 20% bonifikaty w opłatach czesnego, po przedstawieniu w dniu zapisu  przez rodzica/opiekuna prawnego dokumentu uprawniającego do zniżki.
  2. Dzieci absolwentów Europejskiej Szkoły Języków Obcych a także studentów studiów pierwszego i drugiego stopnia oraz studiów podyplomowych mają prawo do 100 zł zniżki w opłatach czesnego, po przedstawieniu w dniu  zapisu przez rodzica/opiekuna prawnego dokumentu uprawniającego do zniżki.
  3. Słuchacze Europejskiej Szkoły Języków Obcych, którzy skutecznie polecą kurs języka obcego i zachęcą do uczestnictwa w kursie znajomego bądź członka rodziny otrzymują jednorazowo 100 zł bonifikaty w opłatach czesnego za każdą zgłoszoną osobę.

PRZEŚLIJ MAILA NA ADRES MMALECKA@WSB.EDU.PL Z INFORMACJĄ O ZAINTERESOWANIU  KURSEM,A SKONTAKTUJEMY SIĘ Z TOBĄ!

Powrót do: Start » Europejska Szkoła Języków Obcych Dąbrowa Górnicza Kursy językowe Angielski na wszystkich poziomach zaawansowania, angielski dla dzieci » Aktualności

Biuro:

Wyższa Szkoła Biznesu w Dąbrowie Górniczej