W MARCU 2017 RUSZA INTENSYWNY KURS KONWERSACYJNY JĘZYKA ANGIELSKIEGO Z NATIVE SPEAKEREM DLA STUDENTÓW WSB!

ZAPRASZAMY NA KURSY JĘZYKA ANGIELSKIEGO DLA STUDENTÓW WSB OD MARCA 2017!

Chcesz wyjechać za granicę na studia lub staż?

Chcesz lepiej dogadywać się ze znajomymi z innych krajów?

INTENSYWNY KURS KONWERSACYJNY Z NATIVE SPEAKEREM (60 h poziom B1/B2)

Marzec – Czerwiec 2017*

Cena:600 zł  550 zł dla studentów WSB (2 raty po 275 zł)

Kurs przeznaczony jest dla młodzieży i osób dorosłych , które posiadają poziom zaawansowania językowego minimum B1.

Celem kursu jest utrzymanie płynności językowej, podtrzymanie kontaktu z językiem angielskim oraz rozwijanie swobodnej komunikacji .

Podczas kursu uczestnicy doskonalą zastosowanie różnych form wypowiedzi ustnych: wyrażanie opinii, argumentowanie, podsumowanie wypowiedzi, formułowanie wniosków, użycie języka angielskiego standardowego i potocznego oraz zastosowanie złożonych form frazeologicznych i gramatycznych.

W czasie zajęć wykorzystywane są materiały autentyczne (fragmenty filmów, programów dokumentalnych, artykuły prasowe etc.) . Kursanci pracują w parach i grupach, biorą udział w debatach na tematy przygotowane przez lektora, zróżnicowane pod względem potrzeb i zainteresowania słuchaczy.

* zajęcia w tygodniu w godzinach popołudniowych, rozpoczęcie kursu po zebraniu minimalnej wymaganej liczby uczestników.

SZCZEGÓŁY I ZGŁOSZENIA:

WWW.WSB.EDU.PL/ESJO

Biuro pokój 120 (pn-pt. 8:00-16:00)

Formularze zgłoszeniowe można także składać w Punkcie Rekrutacji Wyższej Szkoły Biznesu w Dąbrowie Górniczej (pok. 010)

przy ul. Cieplaka 1c

Poniedziałek-Piątek: 08.00-18.00; Sobota-Niedziela: 08.00-16.00

Powrót do: Start » Europejska Szkoła Języków Obcych Dąbrowa Górnicza Kursy językowe Angielski na wszystkich poziomach zaawansowania, angielski dla dzieci » Aktualności

Biuro:

Wyższa Szkoła Biznesu w Dąbrowie Górniczej