W MARCU 2017 RUSZA KURS PRZYGOTOWUJĄCY DO EGZAMINU FCE DLA STUDENTÓW WSB!

ZAPRASZAMY NA KURSY JĘZYKA ANGIELSKIEGO DLA STUDENTÓW WSB OD MARCA 2017!

Chcesz wyjechać za granicę na studia lub staż? Chcesz lepiej dogadywać się ze znajomymi z innych krajów?

KURS PRZYGOTOWUJĄCY DO EGZAMINU FCE (100 h)

Marzec – Październik 2017*

Cena: 1300 zł 1200 zł dla studentów WSB (8 rat po 150 zł)

First Certificate in English (FCE) to jeden z najpopularniejszych angielskich certyfikatów językowych na poziomie średnio-zaawansowanym wyższym (upper intermediate), wydawanych bezterminowo, który jest uznawany w środowisku biznesowym i naukowym. Przygotuj się do FCE, jeśli chcesz pracować w anglojęzycznej firmie, mieszkać w kraju, gdzie językiem komunikacji jest angielski lub wziąć udział w kursie przygotowującym do studiów w języku angielskim.

Możliwość zapisania na egzamin FCE w sesji grudzień 2017 r. w British Council Katowice. Koszt egzaminu: 610-630 zł.

*zajęcia w tygodniu w godzinach popołudniowych, rozpoczęcie kursu po zebraniu minimalnej wymaganej liczby uczestników.

SZCZEGÓŁY I ZGŁOSZENIA:

WWW.WSB.EDU.PL/ESJO

Biuro pokój 120 (pn-pt. 8:00-16:00)

Formularze zgłoszeniowe można także składać w Punkcie Rekrutacji Wyższej Szkoły Biznesu w Dąbrowie Górniczej (pok. 010) przy ul. Cieplaka 1c

Poniedziałek-Piątek: 08.00-18.00; Sobota-Niedziela: 08.00-16.00

Powrót do: Start » Europejska Szkoła Języków Obcych Dąbrowa Górnicza Kursy językowe Angielski na wszystkich poziomach zaawansowania, angielski dla dzieci » Aktualności

Biuro:

Wyższa Szkoła Biznesu w Dąbrowie Górniczej