Dlaczego chłopaki nie płaczą a złość piękności szkodzi, czyli co to są emocje?

dr Dominika Siewniak - Maciuszek

Dlaczego chłopaki nie płaczą a złość piękności szkodzi, czyli co to są emocje?

Zasmucasz się, gdy Twój przyjaciel jest smutny? Skaczesz z radości, gdy odnosisz sukces? Wiesz dlaczego strach ma wielkie oczy? Podczas warsztatu uczestnicy spotkają się z emocjami, poznają odpowiedź na pytanie czy rzeczywiście chłopaki nie płaczą i kiedy złość może zaszkodzić urodzie. Pod lupą znajdą się kompetencje emocjonalne i sposoby, jak je rozwijać, aby móc cieszyć się z relacji ze swymi rówieśnikami, rodzicami, nauczycielami.

Dr n. hum. Dominika Siewniak-Maciuszek – psycholog, absolwentka Instytutu Psychologii Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach, wykładowca akademicki, młodszy asystent w Oddziale Psychiatrycznym Zagłębiowskiego Centrum Onkologii Szpitala Specjalistycznego w Dąbrowie Górniczej, członek Polskiego Towarzystwa Psychologicznego.

Z Wyższą Szkołą Biznesu w Dąbrowie Górniczej współpracuje od 9 lat, uczestnicząc w licznych inicjatywach Szkoły: Festiwalu Nauki, Szkole Liderów, Akademii WSB, Uniwersytetach Dziecięcym, Młodzieżowym, Trzeciego Wieku.

Zobacz dostępne terminy i zarezerwuj wybrany!

Koordynator: Magdalena Kot-Radojewska

Rezerwacja:

telefoniczna: 032 295 93 93

mailowa: mkot@wsb.edu.pl

W przypadku niedostępności wybranego terminu zaproponujemy Państwu inny.

14.03.2016; g. 15.30 – 17.00

Powrót do: Start » Festiwal Nauki w Dąbrowie Górniczej 2016 » Lekcja na zamówienie – projekt dla szkół ponadgimnazjalnych