Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij

Mnemotechniki - warsztat kreatywnego zapamiętywania

Mnemotechniki - warsztat kreatywnego zapamiętywania

Kim był Symonides z greckiej wyspy Keos? Co wspólnego mają skarpetka, dach, jajecznica, żyrafa, cebula, telefon i cyrk? Jak astronauta może stać się nutą? I jak wykorzystać tę wiedzę, by bez trudu zapamiętać literackich noblistów, historyczne daty i listę ośmiotysięczników? O tym podczas warsztatów, na które serdecznie zapraszam wszystkich maturzystów! 

 

Dr n. hum. Dominika Siewniak-Maciuszek – psycholog, wykładowca akademicki, trener, członek  Polskiego Towarzystwa Psychologicznego.

 

Z Wyższą Szkołą Biznesu w Dąbrowie Górniczej współpracuje od blisko 8 lat, uczestnicząc w licznych inicjatywach Szkoły: Festiwalu Nauki, Szkole Liderów, Dąbrowskim Uniwersytecie Dziecięcym i obecnie Akademii WSB.

 

Zobacz dostępne terminy i zarezerwuj wybrany!

 

Koordynator: Magdalena Kot-Radojewska

 

Rezerwacja:

telefoniczna: 032 295 93 93 

mailowa: mkot@wsb.edu.pl

 

W przypadku niedostępności wybranego terminu zaproponujemy Państwu inny.

16.03.2016; g. 15.30 – 17.00

17.03.2015; g. 15.30 – 17.00

Powrót do: Start » Festiwal Nauki w Dąbrowie Górniczej 2016 » Lekcja na zamówienie – projekt dla szkół ponadgimnazjalnych

 

Nasi partnerzy