Sztuka prezentacji i wystąpień publicznych. Jak pokonać tremę przed wystąpieniem

Iwona Frohlich

Podstawowym celem każdej prezentacji, każdego wystąpienia jest wzbudzenie zainteresowania słuchaczy oraz zdobycie zaufania publiczności. Sam fakt, że uwaga każdej osoby jest skoncentrowana na naszej osobie wzbudza w nas emocje – u jednych jest to  wzrost adrenaliny, u innych obawy i presję, czy sobie poradzimy. Nie każdy rodzi się idealnym mówcą, ale każdy może nim zostać. Zapraszam do mini wykładu z elementami warsztatu który zbliży Was do opanowania tej sztuki.

Iwona Fröhlich - ekonomista, menadżer,  trener od lat związana z rynkiem usług finansowych. Studia Executive MBA – Uniwersytet Gdański Validating authority: RSM Erasmus University Rotterdam.

Od 2 lat współpracuje z WSB w Dąbrowie Górniczej.  Zainteresowania: efektywne zarządzanie zespołami, psychologia biznesu.

Zobacz dostępne terminy i zarezerwuj wybrany!

Koordynator: Magdalena Kot-Radojewska

Rezerwacja:

telefoniczna: 032 295 93 93

mailowa: mkot@wsb.edu.pl

W przypadku niedostępności wybranego terminu zaproponujemy Państwu inny.

14.03.2016;  g. 11.00 – 12.30

14.03.2016;  g. 13.00 – 15.00

15.03.2016;  g. 11.00 – 12.30

Powrót do: Start » Festiwal Nauki w Dąbrowie Górniczej 2016 » Lekcja na zamówienie – projekt dla szkół ponadgimnazjalnych