Efektywna komunikacja w grupie. Czyli jak budować mosty zamiast murów

Komunikujemy się by informować, wyjaśniać, motywować, wspierać, negocjować. Niezależnie od celu, porozumiewanie się stanowi podstawę naszych relacji. Zarówno na gruncie prywatnym, jak i zawodowym, słuchanie, konstruktywne prowadzenie dyskusji, wyrażanie własnego zdania to umiejętności konieczne, by kontaktować się z innymi i odnosić sukcesy. Zapraszam  do udziału w warsztatach.

Iwona Fröhlich - ekonomista, menadżer,  trener od lat związana z rynkiem usług finansowych. Studia Executive MBA – Uniwersytet Gdański Validating authority: RSM Erasmus University Rotterdam.

Od 2 lat współpracuje z WSB w Dąbrowie Górniczej.  Zainteresowania: efektywne zarządzanie zespołami, psychologia biznesu.

Zobacz dostępne terminy i zarezerwuj wybrany!

Koordynator: Magdalena Kot-Radojewska

Rezerwacja:

telefoniczna: 032 295 93 93

mailowa: mkot@wsb.edu.pl

W przypadku niedostępności wybranego terminu zaproponujemy Państwu inny.

16.03.2016;  g. 11.00 – 12.30

16.03.2016;  g. 13.00 – 15.00

17.03.2016;  g. 11.00 – 12.30

Powrót do: Start » Festiwal Nauki w Dąbrowie Górniczej 2016 » Lekcja na zamówienie – projekt dla szkół ponadgimnazjalnych