Linux - jakie to proste

Warsztat stanowi fundament wiedzy w zakresie podstaw obsługi systemu operacyjnego Linux i został przygotowany pod kątem przyszłych administratorów. Na praktycznych przykładach dowiesz się jak zainstalować system Linux, pracować za pomocą użytecznych poleceń oraz uruchomić własny serwer WWW z PHP i serwer baz danych MySQL.

Wymagania: 20 komputerów; procesor Core 2 Duo lub mocniejszy 4GB RAM, VirtualBox, dostęp do internetu

Dr inż. Paweł Świtała – specjalista w zakresie administracji systemami z rodziny Windows Server i Linux, wykładowca akademicki (Wyższa Szkoła Biznesu w Dąbrowie Górniczej, Politechnika Śląska), Dyrektor Działu IT Wyższej Szkoły Biznesu w Dąbrowie Górniczej, MCP, MCTS, MCITP.

Zobacz dostępne terminy i zarezerwuj wybrany!

Koordynator: Magdalena Kot-Radojewska

Rezerwacja:

telefoniczna: 032 295 93 93

mailowa: mkot@wsb.edu.pl

W przypadku niedostępności wybranego terminu zaproponujemy Państwu inny.

17.03.2016; g. 11.00 – 12.30

17.03.2016; g. 13.30 – 15.00

Powrót do: Start » Festiwal Nauki w Dąbrowie Górniczej 2016 » Lekcja na zamówienie – projekt dla szkół ponadgimnazjalnych