DataScientist - czyli jak zostać mistrzem analizy

Warsztat stanowi przegląd wykorzystania metod uczenia maszynowego do analizy zbiorów danych w celu wykrycia zależności w nich występujących, których nie widać gołym okiem.

Dowiesz się jak wykorzystać oprogramowanie R do przeprowadzenia modelowania za pomocą między innymi drzew decyzji, sztucznych sieci neuronowych czy maszyny wektorów podpierających - SVM.

Wymagania: 20 komputerów z działającym program R + R Studio, dostęp do internetu

Dr inż. Paweł Świtała – specjalista w zakresie administracji systemami z rodziny Windows Server i Linux, wykładowca akademicki (Wyższa Szkoła Biznesu w Dąbrowie Górniczej, Politechnika Śląska), Dyrektor Działu IT Wyższej Szkoły Biznesu w Dąbrowie Górniczej, MCP, MCTS, MCITP.

Zobacz dostępne terminy i zarezerwuj wybrany!

Koordynator: Magdalena Kot-Radojewska

Rezerwacja:

telefoniczna: 032 295 93 93

mailowa: mkot@wsb.edu.pl

W przypadku niedostępności wybranego terminu zaproponujemy Państwu inny.

18.03.2016; g. 11.00 – 12.30

18.03.2016; g. 13.30 – 15.00

Powrót do: Start » Festiwal Nauki w Dąbrowie Górniczej 2016 » Lekcja na zamówienie – projekt dla szkół ponadgimnazjalnych