Kreatywne uczenie się czyli jak tworzyć mapy myśli

Warsztat kreatywnego uczenia się z wykorzystaniem nowoczesnej techniki tworzenia map myśli czyli mind mappingu. Metoda umożliwia szybsze i bardziej efektywne zapamiętywanie i uczenie się dzięki wykorzystaniu haseł, rysunków, kolorów i skojarzeń. Mapy myśli skutecznie pomagają w uczeniu się każdego z przedmiotów i przygotowaniu do egzaminów. Każdy uczeń i student z przyjemnością będzie korzystał z map myśli i pobudzi swój umysł do coraz większej kreatywności.

Małgorzata Małecka - pracownik Wyższej Szkoły Biznesu w Dąbrowie Górniczej i doktorantka na kierunku Zarządzanie, zajmująca się naukowo zagadnieniami innowacji w marketingu. Propagatorka postaw przedsiębiorczych wśród uczniów i studentów, koordynatorka programu praktyk i staży studenckich oraz specjalistka z zakresu wykorzystania map myśli w pracy i życiu prywatnym.

Zobacz dostępne terminy i zarezerwuj wybrany!

Koordynator: Magdalena Kot-Radojewska

Rezerwacja:

telefoniczna: 032 295 93 93

mailowa: mkot@wsb.edu.pl

W przypadku niedostępności wybranego terminu zaproponujemy Państwu inny.

14.03.2016; g. 10:00-11:30

17.03.2016; g. 13:00-14:30

Powrót do: Start » Festiwal Nauki w Dąbrowie Górniczej 2016 » Lekcja na zamówienie – projekt dla szkół ponadgimnazjalnych