Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij

Polska transformacja historia i perspektywy

Polska transformacja historia i perspektywy

Ćwierć wieku wolności to czas podsumowań. Nikt nie neguje, ze udało nam się przejść bardzo trudną drogę, ale wciąż trwa debata co do efektów naszych wysiłków. Polska to zielona wyspa sukcesu? A może kraj w ruinie? Czy udało nam się wykorzystać naszą dziejową szansę?  Jakie wyzwania przed nami i jak możemy się z nimi zmierzyć? Wykład będzie próbą zasugerowania odpowiedzi na podstawie dostępnych danych i wyników badań. Mniej emocji, za to więcej faktów.

 

Dr Tomasz Kasprowicz - doktor finansów, doktoryzował się na Southern Illinois Univeristy, pracownik Wyższej Szkoły Biznesu w Dąbrowie Górniczej. Wykładowca akademicki z doświadczeniem na trzech kontynentach i w trzech językach.

 

Zajmuje się badaniem wpływu ryzyka na podejmowanie decyzji. Od sześciu lat prowadzi firmę informatyczną zajmująca się wdrożeniami systemów klasy ERP w średnich przedsiębiorstwach. Redaktor kwartalnika Res Publica Nowa. Publicysta. Publikuje m.in. w Polityce, Wprost, Gazecie Bankowej, Liberte! i wielu innych mediach papierowych i elektronicznych. Bloger na portalu polityka.pl.

 

Zobacz dostępne terminy i zarezerwuj wybrany!

 

Koordynator: Magdalena Kot-Radojewska

 

Rezerwacja:

telefoniczna: 032 295 93 93 

mailowa: mkot@wsb.edu.pl

 

W przypadku niedostępności wybranego terminu zaproponujemy Państwu inny.

15.03.2016; g. 8.00 – 9.30

15.03.2016; g. 11.00 – 12.30

Powrót do: Start » Festiwal Nauki w Dąbrowie Górniczej 2016 » Lekcja na zamówienie – projekt dla szkół ponadgimnazjalnych

 

Nasi partnerzy