Uczelnia i mcdonaldyzacja - co mają wspólnego?

Co restauracja McDonald ma wspólnego z uczelnia? Jak można je powiązać ze sobą i jakie niesie to ze sobą zagrożenia? Na te i wiele innych intrygujących pytań uczniowie znajdą odpowiedź podczas wykładu. Gorąco zapraszam do udziału - dla najbardziej aktywnych uczestników przewidziano niespodziankę*.

Celem wykładu jest ukazanie zagrożeń, które stają się coraz bardziej realne w dobie szybko rozwijającego się rynku, na którym konsumenci główną wartość upatrują w szybkości realizowanych usług we wszystkich sektor ludzkiej działalności.

Dr Angelika Pabian - pracownik naukowo - dydaktyczny w Wyższej Szkole Biznesu w Dąbrowie Górniczej, członek Towarzystwa Naukowego Organizacji i Kierownictwa. Jej zainteresowania i praca naukowa skupiają się wokół orientacji rynkowej uczelni, w tym też komunikacji marketingowej prowadzonej przez szkoły wyższe, czego wynikiem jest kilkanaście artykułów i opracowań o tej tematyce.

Z uczelnią związana jest już od blisko 16 lat, początkowo jako studentka, później jako asystent w Katedrze Marketingu, a obecnie jako adiunkt w Katedrze Zarządzania.

Zobacz dostępne terminy i zarezerwuj wybrany!

Koordynator: Magdalena Kot-Radojewska

Rezerwacja:

telefoniczna: 032 295 93 93

mailowa: mkot@wsb.edu.pl

W przypadku niedostępności wybranego terminu zaproponujemy Państwu inny.

16.03.2016; g. 8.00-9.30

18.03.2016; g. 8.00 – 9.30

Powrót do: Start » Festiwal Nauki w Dąbrowie Górniczej 2016 » Lekcja na zamówienie – projekt dla szkół ponadgimnazjalnych