6. Festiwal Nauki w Cieszynie - rozpoczęty!

Za nami pierwszy dzień 6. Festiwalu Nauki zorganizowanego w Wydziale Zamiejscowym w Cieszynie Wyższej Szkoły Biznesu w Dąbrowie Górniczej. Uroczysta inauguracja oraz wykład gościa specjalnego Festiwalu prof. dr. hab. Jerzego Dzika cieszyły się ogromną popularnością.

Tłumy młodzieży odwiedziły wystawę przyrządów astronawigacyjnych, a później z zainteresowaniem wysłuchali relacji z podróży Marka Tomalika do Australii śladami Strzeleckiego. Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć z pierwszego dnia Festiwalu Nauki.

Powrót do: Start » Festiwal Nauki w Cieszynie 2014 » Start