Autoprezentacja czyli sztuka robienia dobrego wrażenia

8.30 - 9.30 Autoprezentacja czyli sztuka robienia dobrego wrażenia - mgr Edyta Nowak-Żółty

WSB AULA 105/106

mgr Edyta Nowak-Żółty - trener i coach współpracujący z wiodącymi, polskimi firmami szkoleniowymi. Wykładowca na uczelniach w Bielsku-Białej i Cieszynie, specjalista do spraw zdalnej edukacji. Od 12 lat jest  czynnym trenerem. Pracuje też jako coach, konsultant i doradca. Prowadzi warsztaty i szkoleni  z zakresu: komunikacji międzyludzkiej, asertywności, negocjacji, zarządzania sobą w czasie, budowania zespołów, obsługi klienta, zarządzania coachingowego, savoir vivru w biznesie i urzędzie. Od około 3 lat pracuje jako Coach, prowadzi sesje coachingowe w ramach coachingu kompetencji oraz life coachingu.

Autoprezentacja czyli sztuka robienia dobrego wrażenia

Kiedy poznajemy nowe osoby zawsze robimy na nich tzw. pierwsze wrażenie, to bardzo ważny moment, w którym inni oceniają nas i wydają o nas opinię - niemal na całe życie. Takie wrażenie robi się na danej osobie tylko raz, sztuka budowania dobrych relacji z innymi zaczyna się właśnie od tego pierwszego momentu spotkania. Będziesz dobrze oceniany przez nauczycieli i kolegów jeśli będziesz wiedział jak się zachować by wywierać dobre wrażenia.

Autoprezentacja to także sztuka swobodnego występowania. Uczniowie, którzy odważnie i z przekonaniem wypowiadają się publicznie są lepiej oceniani przez nauczycieli na każdym etapie edukacji.

Podczas wykładu dowiesz się:

• jak kreować swój wizerunek,
  • czym jest mowa ciała - kiedy przeszkadza a kiedy może pomóc,
  • jak nie bać się wystąpień publicznych,
  • co to jest savoir vivre i po co mi to.

Powrót do: Start » Festiwal Nauki w Cieszynie 2014 » Program » 28 marca 2014 r.