Wyższa Szkoła Biznesu w Dąbrowie Górniczej idealnym miejscem dla Mam!

Pokazy kulinarne, kosmetyczne nowości, wymiana doświadczeń, zarządzanie czasem, nauka i rozwój osobisty - w Wyższej Szkole Biznesu w Dąbrowie Górniczej odbył się Kongres Mam czyli pierwsze tego typu spotkanie kobiet, które zostały matkami i postanowiły wrócić lub odnaleźć swoje nowe miejsce na rynku pracy.

W trakcie spotkań z prelegentami, na co dzień zajmującymi się doradztwem zawodowym, psychologią, kreowaniem wizerunku, rekrutacją czy rozwojem interpersonalnym, uczestniczki Kongresu zapoznały się z możliwościami dotyczącymi ponownej aktywizacji zawodowej. Podczas wykładów oraz w bezpośrednich rozmowach ze specjalistami uzyskały informacje dotyczące sposobów łączenia aktywności zawodowej z rolą mamy. Eksperci dzielą się również wiedzą o instytucjach, w których można uzyskać niezbędne wsparcie oraz informacje związane z chęcią zmiany pracy czy rozpoczęciem własnej działalności gospodarczej.

Na uczestniczki Kongresu czekały ponadto warsztaty z zakresu dietetyki oraz pokazy najnowszych linii kosmetyków. Eksperci udzielali porad w zakresie kreowania wizerunku, stylizacji, zmian w wyglądzie. Udział w tego rodzaju zajęciach ułatwi wejście na rynek pracy, zwiększy poczucie własnej wartości oraz powodzenie w życiu prywatnym.

/em, 12.01.2017/

Powrót do: Start » Uczelnia » Aktualności