Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij

Informacje

STUDENCKIE Święto Uczelni - muzyka i festiwal smaków

Wspaniała atmosfera, klimatyczna muzyka rodem zza oceanu oraz niecodzienna uczta kulinarna. Tak w wielkim skrócie można opisać Studenckie Święto Uczelni, który odbył się w sobotę 10 czerwca 2017 r. Pomimo zbliżającej się sesji egzaminacyjnej studenci WSB postanowili choć na kilka godzin zapomnieć o codziennych obowiązkach. Dlaczego właśnie teraz? Ponieważ nieodłącznym elementem życia studenta jest dobra zabawa!

Postawiliśmy, że to najlepszy czas aby złapać trochę pozytywnej energii przed kolejną sesją egzaminacyjną. A co może najlepiej wpłynąć na samopoczucie? Świadomość, że już niebawem wakacje. Dlatego zaprosiliśmy zespół KoNoPians, który wykonuje chyba najbardziej wakacyjną odmianę muzyki - Reggae! - mówi jedna ze współorganizatorek przedsięwzięcia, studentka - Agnieszka Wartak


Pozytywna energia i wakacyjna atmosfera na tyle udzieliła się studentom, że dobrego klimatu nie był w stanie popsuć nawet padający deszcz, który stał się  dodatkową atrakcją przy wspólnej zabawie. Uczestnicy imprezy mogli również skorzystać z "Festiwalu smaków", do którego zaproszono lokalne restauracje oraz food trucki. Na specjalnych stoiskach przygotowano zarówno tradycyjne burgery, oryginalne frytki ale również smothie i lody prosto od MasterChef.

 

Wydarzenie zostało zorganizowane przy współpracy Samorządu Studenckiego WSB oraz Stowarzyszenia Absolwentów i Studentów Wyższej Szkoły Biznesu w Dąbrowie Górniczej.

 

/d.p.,10.06.2017 r./

 

 

 

 

Powrót do: Start » Uczelnia » Aktualności

 

Nasi partnerzy