Prof. Marek Walancik odznaczony Krzyżem Kawalerskim Orderu Odrodzenia Polski

Maciej Biedrzycki / KPRP

Miło nam poinformować, że prof. nadzw. dr hab. Marek Walancik - prorektor ds. nauki Wyższej Szkoly Biznesu w Dąbrowie Górniczej postanowieniem Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej - Andrzeja Dudy, odznaczony został Krzyżem Kawalerskim Orderu Polski. Uroczystość odbyła się w  13 października 2017 roku w Pałacu Prezydenckim w Warszawie.

W imieniu Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej  odznaczenie Panu prof. nadzw. dr hab. Markowi Walancikowi za wybitne osiągnięcia w pracy  naukowo-badawczej i dydaktycznej, za popularyzowanie nauki w Polsce, za wspieranie rozwoju polskiej przedsiębiorczości oraz wybitne zasługi w służbie państwu i społeczeństwu wręczył minister Andrzej Dera.

/dp/

Maciej Biedrzycki / KPRP