Sukces Akademickiego Związku Sportowego WSB

Gala Śląskiego Sportu Akademickiego

25 października w katowickim Kinoteatrze Rialto odbyła się Gala Śląskiego Sportu Akademickiego.  Zawodnicy Akademickiego Związku Sportowego Wyższej Szkoły Biznesu w Dąbrowie Górniczej ponownie znaleźli się w ścisłej czołówce rankingowej zajmując w roku akademickim 2016/2017 - 1 miejsce w Klasyfikacji Generalnej Uczelni Niepublicznych oraz 6 w Klasyfikacji Generalnej wszystkich Uczelni województwa śląskiego (na 20 uczelni wyższych).

Uroczystość była okazją do podsumowania osiągnięć sportowych uzyskanych przez zawodników zrzeszonych w klubach uczelnianych Akademickiego Związku Sportowego biorących udział w rozgrywkach Akademickich Mistrzostw Śląska. Nagrody z rąk Prezesa Organizacji Środowiskowej AZS Katowice Pana Bogusława Oleksego odebrali Prorektor ds. Studenckich i Współpracy z Otoczeniem Pan dr Marcin Lis, Kierownik Studium Kultury Fizycznej WSB Pan mgr Maciej Sadowski oraz Prezes AZS WSB Pan Dawid Stawski.

Klasyfikacja Generalna Akademickich Mistrzostw Śląska 2016/2017

/MS, 30.10.2017 r./