Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij

Informacje

Akademia WSB na obchodach 50-lecia Uniwersytetu Śląskiego

W tym roku Uniwersytet Śląski obchodzi 50-lecie istnienia, działalności naukowej i dydaktycznej, a także pracy na rzecz otoczenia społeczno-gospodarczego. W obchodach biorą też udział przedstawiciele Akademii WSB.

Z okazji jubileuszu 50-lecia Uniwersytetu Śląskiego 9 czerwca 2018 roku w sali koncertowej Narodowej Orkiestry Symfonicznej Polskiego Radia w Katowicach odbył się się XXII uroczysty koncert akademicki. W obchodach jubileuszu wzięła udział dr Sabina Ratajczak – prorektor ds. rozwoju Akademii WSB.


W pierwszej, ceremonialnej części wręczone zostały medale pamiątkowe z okazji jubileuszu 50-lecia UŚ, a następnie na scenie wybrzmiały utwory Wojciecha Kilara, Bolesława Szabelskiego oraz Henryka Mikołaja Góreckiego.


JM Rektorowi Uniwersytetu Śląskiego prof. dr. hab. Andrzejowi Kowalczykowi oraz całej społeczności Akademickiej UŚ składamy wyrazy uznania i najserdeczniejsze gratulacje z okazji Jubileuszu 50-lecia.


/SR, mpm, fot. Uniwersytet Śląski, 21.06.2018/

Powrót do: Start » Uczelnia » Aktualności

 

Nasi partnerzy