Szpital i klinika Angelius Provita w Katowicach partnerem Akademii WSB

Cykl wykładów z zakresu flebologii dla słuchaczy Uniwersytetów Trzeciego Wieku, warsztaty medycyny estetycznej dla rodziców studentów Uniwersytetów Dziecięcych, a także wspólne projekty badawcze i praktyki dla studentów to założenia porozumienia zawartego 17 sierpnia 2018 r. pomiędzy Akademią WSB a Centrum Medycznym Angelius Provita w Katowicach.

Angelius Provita to jedno z najnowocześniejszych centrów medycznych w województwie śląskim, świadczące kompleksowe usługi medyczne w zakresie lecznictwa ambulatoryjnego. Obecnie w ośrodku działa blisko 20 poradni specjalistycznych. Klinika oferuje m.in. w leczenie bezpłodności, chorób żył, a także zabiegi medycyny estetycznej.

Sygnatariuszami porozumienia byli prof. nadzw. dr Zdzisława Dacko-Pikiewicz – Rektor Akademii WSB oraz dr n. med. Mariusz Kiecka – Prezes Zarządu Angelius Provita.

/mpm, DP, 22.08.2018/

Powrót do: Start » Uczelnia » Aktualności