Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij

Informacje

Uczniowie sosnowieckiego "Elektronika" odwiedzili Akademię WSB

Kilkuset uczniów Zespołu Szkół Elektronicznych i Informatycznych w Sosnowcu poznało Akademię WSB uczestnicząc w wykładach i zajęciach.

Zespół Szkół Elektronicznych i Informatycznych w Sosnowcu istnieje już ponad 50 lat. Znany jest z nowoczesnej bazy dydaktycznej i kształcenia specjalistów w takich kierunkach jak technik elektronik, technik informatyk czy technik automatyk.

 

Uczniowie popularnego "Elektronika" wzięli udział w warsztatach i wykładach prowadzonych przez wykładowców i pracowników Akademii WSB. Rozmawiali m.in. o karierze zawodowej, kryptowalutach oraz specjalistycznych systemach informatycznych.

 

- To była bardzo dobrze zorganizowana wizyta z ciekawymi wykładami i warsztatami, które rozwijają nasze zainteresowania. Podobała nam się również atmosfera w Akademii WSB – przyznają Klaudia i Mateusz, uczniowie klasy maturalnej ZSEiI, którzy wzięli udział w zajęciach.


/kł, 05.10.2018/

Powrót do: Start » Uczelnia » Aktualności

 

Nasi partnerzy