Opel Manufacturing Poland sp. z o. o. nowym partnerem Akademii WSB

W poniedziałek, 22 października w Gliwicach, prof. nadzw. dr Zdzisława Dacko-Pikiewicz – Rektor Akademii WSB oraz Pan Andrzej Korpak – Prezes Zarządu Opel Manufacturing Poland sp. z o. o. z siedzibą w Gliwicach podpisali porozumienie o współpracy.

W spotkaniu uczestniczyli: prof. nadzw dr Zdzisława Dacko-Pikiewicz – Rektor Akademii WSB, Andrzej Korpak – Prezes Zarządu Opel Manufacturing Poland sp. z o. o. z siedzibą w Gliwicach oraz dr Marcin Lis – Prorektor ds. Studenckich i Współpracy z Otoczeniem Akademii WSB.

Prezes Andrzej Korpak został członkiem Rady Ekspertów Akademii WSB.

Tym samym strony zobowiązały się do opracowywania wspólnych przedsięwzięć naukowych, badawczych i rozwojowych, współpracy w zakresie podnoszenia kwalifikacji zawodowych studentów oraz opracowania specjalności, programów kształcenia i studiów podyplomowych. Porozumienie dotyczyło także możliwości odbywania praktyki dyplomowej przez studentów Akademii WSB.

Powrót do: Start » Uczelnia » Aktualności