Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij

Informacje

Halloweenowe warsztaty językowe w Akademii WSB

Ponad 150 uczniów klas 4-6 z zagłębiowskich szkół podstawowych wzięło udział w warsztatach językowych „Old and Modern Halloween Traditions”. Podczas zajęć przygotowany przez Szkołę Języków Obcych Akademii WSB młodzież miała okazję zapoznać się z genezą i współczesnymi zwyczajami dotyczącymi święta Halloween oraz wziąć udział w interaktywnym quizie z wykorzystaniem platformy Kahoot. Dla najlepszych przygotowano atrakcyjne nagrody.

 

 

Halloweenowe warsztaty Szkoły Języków Obcych Akademii WSB miały na celu rozwinięcie kompetencji językowych młodzieży. Trudność w przyswajaniu wiedzy w tym wieku stanowią przede wszystkim brak zaangażowania, problemy z koncentracją uwagi oraz brak możliwości zastosowania wyuczonych schematów językowych w codziennych sytuacjach. Dlatego też lektorzy Szkoły Języków Obcych Akademii WSB postawili przede wszystkim na angażujące zadania, atrakcyjne materiały multimedialne oraz interaktywny quiz. Aktywność była premiowana, a do najlepszych uczestników trafią nagrody - m.in. bony edukacyjne na kursy językowe w Akademii WSB.

 

Tematyczne warsztaty to jednak tylko niewielka część oferty Szkoły Języków Obcych, która prowadzi kursy językowe zarówno dla dzieci i młodzieży, jak i dla dorosłych, seniorów oraz obcokrajowców. Nowością Szkoły Języków Obcych Akademii WSB są kursy dla najmłodszych, realizowane na materiałach National Geographic Learning. O szczegółach dotyczących tych kurów można przeczytać na stronie Uniwersytetów Dziecięcych Akademii WSB.

 

/ag, 29.10.2018/

Powrót do: Start » Uczelnia » Aktualności

 

Nasi partnerzy