Obchody Święta Politechniki Wrocławskiej

Prof. Cezary Madryas - Rektor Politechniki Śląskiej; Źródło: Politechnika Wrocławska

W dniu 15 listopada 2018 r. prof. dr hab. inż. Marek Sitarz Kierownik Katedry Transportu i Informatyki Akademii WSB reprezentował Uczelnię podczas obchodów Święta Politechniki Wrocławskiej

W ramach uroczystości miało miejsce odsłonięcie tablicy nadającej kościołowi pw. Najświętszego Serca Jezusowego status akademicki, odbyła się msza św. w intencji wrocławskiego środowiska akademickiego, złożono kwiaty pod Pomnikiem Martyrologii Profesorów Lwowskich i pod tablicami upamiętniającymi profesorów krakowskich więzionych we Wrocławiu w 1939 r. oraz odsłonięto tablice nowych profesorów tytularnych. W ramach głównych obchodów Święta Nauki na Politechnice Wrocławskiej nastąpiło wręczenie nagród naukowych i stypendiów, nadanie tytułu konsula honorowego Politechniki Wrocławskiej oraz uhonorowanie prof. Aleksandra Werona Medalem Politechniki Wrocławskiej.

Więcej informacji znajduje się na stronie Politechniki Wrocławskiej.

Powrót do: Start » Uczelnia » Aktualności