Plebiscyt Absolwent XXI wieku rozstrzygnięty!

Miło jest nam poinformować, że Pan Daniel Kaczmarzyk absolwent kierunku Executive MBA Akademii WSB został zwycięzcą Plebiscytu Absolwent XXI wieku w kategorii Kultura. Spośród ponad 100 kandydatów internauci wybrali zwycięzców w sześciu kategoriach.

W plebiscycie wzięli udział biznesmeni, naukowcy, artyści, sportowcy, politycy i działacze społeczni. Internauci mogli przez dwa miesiące zapoznawać się z profilami oficjalnej listy kandydatów i głosować na swoich faworytów.

Zwyciężyli następujący uczestnicy:

1. W kategorii Sport – Sebiastian Kot (Akademia Wychowania Fizycznego im. Jerzego Kukuczki)
  2. W kategorii Kultura – Daniel Kaczmarczyk (Akademia WSB)
  3. W kategorii Biznes – Agata Goik (Politechnika Śląska w Gliwicach)
  4. W kategorii Nauka  Małgorzata Jachacz-Łopata (Śląski Uniwersytet Medyczny w Katowicach)
  5. W kategorii Działalność społeczna  Dariusz Gajny (Bielska Wyższa Szkoła im. Józefa Tyszkiewicza)
  6. W kategorii Samorząd i polityka – Krzysztof Pieczyński (Uniwersytet Śląski w Katowicach)

Gratulujemy wszystkim laureatom!

Źródło: www.aplikuj.pl