Studentka Akademii WSB stypendystką Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego

Katarzyna Lato-Pawłowska, studentka kierunku Pedagogika Akademii WSB otrzymała stypendium Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego przyznane za wybitne osiągnięcia naukowe w poprzednim roku akademickim.

Minister Nauki i Szkolnictwa Wyższego przyznał 656 stypendiów studentom i 82 stypendia doktorantom z całej Polski. Rektorzy uczelni nadesłali do resortu nauki ponad 1894 wnioski o przyznanie stypendium Ministra za wybitne osiągnięcia. Oceniał je zespół złożony z 24 ekspertów reprezentujących różne obszary nauki i sztuki. Na podstawie listy rankingowej decyzję o przyznaniu stypendiów podejmował Minister Nauki i Szkolnictwa Wyższego dr Jarosław Gowin.

Powrót do: Start » Uczelnia » Aktualności