Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij

Informacje

dr Marcin Lis - nominowany przez "Dziennik Zachodni" do nagrody "Osobowość roku 2018"

Dr Marcin Lis – Prorektor ds. Studenckich i Współpracy z Otoczeniem Akademii WSB został nominowany przez „Dziennik Zachodni” do nagrody „Osobowość roku 2018” w kategorii biznes w mieście Dąbrowa Górnicza.


Doktor Marcin Lis - ekspert w zakresie systemów jakości, zarządzania projektami i innowacjami, systemów zintegrowanych. Zaangażowany w promocję i wsparcie przedsiębiorców. Wiceprezes Zarządu Śląskiego Związku Pracodawców Lewiatan. Posiada bogate doświadczenie korporacyjne zdobyte w międzynarodowych firmach usługowych.


Był zatrudniony na kluczowych stanowiskach menedżerskich związanych z zarządzaniem jakością i procesami, marketingiem, zarządzaniem projektami oraz obsługą klienta. Pełni funkcję Dyrektora Centrum Studiów Podyplomowych i Szkoleń jak również Przewodniczącego Rady Ekspertów Akademii WSB. Dodatkowo pełni funkcję Wiceprezesa Towarzystwa Naukowego Organizacji i Kierownictwa oddział w Dąbrowie Górniczej oraz Wiceprzewodniczącego Komisji Przemysłu 4.0 Regionalnej Izby Gospodarczej w Katowicach (do roku 2018 - Wiceprzewodniczący Komisji ds. Innowacyjności, Konkurencyjności i Współpracy Nauki z Biznesem działającej przy Regionalnej Izbie Gospodarczej w Katowicach).


Odznaczony Srebrnym Krzyżem Zasługi oraz Medalem Komisji Edukacji Narodowej.

 

GŁOSUJ NA DOKTORA MARCINA LISA

Powrót do: Start » Uczelnia » Aktualności

 

Nasi partnerzy