Rozpoczynamy rekrutację do projektu PROM – „Międzynarodowa wymiana stypendialna doktorantów i kadry akademickiej”

Dział Współpracy Zagranicznej Akademii WSB ogłasza rekrutację do projektu PROM – „Międzynarodowa wymiana stypendialna doktorantów i kadry akademickiej” w roku akademickim 2018/2019. Projekt realizowany jest przez Akademię WSB w ramach umowy z Narodową Agencją Wymiany Akademickiej.

W roku akademickim 2018/2019 sfinansowanych zostanie 30 mobilności. Dofinansowane zostaną mobilności 7-dniowe, 14-dniowe i 30-dniowe.

Realizacja projektu obejmować będzie:

• 15 mobilności doktorantów i kadry akademickiej Akademii WSB do ośrodków zagranicznych w krajach OECD i spoza OECD;
  • 15 mobilności doktorantów i kadry akademickiej dla przyjeżdzających z zagranicznych uczelni partnerskich do Akademii WSB.

W ramach projektu finansowanie zostanie objętych łącznie 24 doktorantów i 6 pracowników akademickich, z czego 90% uczestników poniżej 40 roku życia. Finansowanie obejmie koszty utrzymania w zryczałtowanej formie oraz koszty podróży.

Realizacja mobilności możliwa będzie od marca 2019 roku do 30 września 2019 roku. Zgłoszenia przyjmowane będą do dnia 25.02.2019 r. Przewidziane są rekrutacje uzupełniające w przypadku niewykorzystania dostępnej puli środków.

Informacje i składanie wniosków aplikacyjnych:

Dział Współpracy Zagranicznej

Akademia WSB