Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij

Informacje

Sukces czasopisma naukowego Forum Scientiae Oeconomia

Czasopismo Naukowe Akademii WSB Forum Scientiae Oeconomia  zostało ocenione pozytywnie oraz uzyskało rekomendację do finansowania w ramach programu „Wsparcie dla czasopism naukowych” Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego. Forum Scientiae Oeconomia  zostało wysoko ocenione przez ekspertów za wkład w rozwój dyscypliny nauk o zarządzaniu, poziom umiędzynarodowienia, doskonalenie działań w zakresie upowszechnienia nauki i wyników badań w skali międzynarodowej. 

Czasopismo Forum Scientiae Oeconomia  znalazło się w gronie prestiżowych czasopism naukowych, którym - jako wyłonionym w konkursach w ramach programu „Wsparcie dla czasopism naukowych” przypisuje się wartość punktową 20 punktów za opublikowany artykuł. Otrzymane dofinansowanie pozwoli na podniesienie jakości i zwiększanie rozpoznawalności w międzynarodowym środowisku naukowym.

 

Forum Scientiae Oeconomia jest anglojęzycznym kwartalnikiem, na łamach którego poruszane są zagadnienia z dziedziny nauk ekonomicznych. Czasopismo jest periodykiem naukowym wydawanym zarówno w wersji elektronicznej jak i drukowanej. Każdy artykuł naukowy publikowany na łamach czasopisma posiada numer DOI. Międzynarodowy charakter czasopisma potwierdza zarówno wielonarodowe członkostwo Komitetu Naukowego jak i autorzy i recenzenci z wiodących zagranicznych ośrodków naukowych. 

 

 

grafika

 

 

 

 

 

Powrót do: Start » Uczelnia » Aktualności

 

Nasi partnerzy