Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij

Informacje

Jak budować relacje i motywować pracowników online? Spotkanie w ramach TNOIK

Standardowe benefity pracownicze, mimo wielu zalet, nie stwarzają jednak przestrzeni do komunikacji między pracownikami. Komunikacji, która pomija struktury i zależności pomiędzy działami i stanowiskami. Rozwiązaniem może być GoodieBox. W dniu 11 kwietnia 2019 r. w ramach cyklicznych spotkań Towarzystwa Naukowego Organizacji i Kierownictwa odbył się warsztat poświęcony budowaniu relacji i motywowaniu pracowników online. 

 

GoodieBox – innowacyjny, oparty o gamifikację, element systemu zarządzania organizacją – samouczący się mechanizm motywowania, wyrażania uznania dla współpracowników oraz analizy zachowań zespołu w sposób prosty oraz niezwiązany ze strukturą firmy. GoodieBox stanowi połączenie maszyny vendingowej, użytecznej aplikacji mobilnej oraz wirtualnych punktów. Pozwala zarówno szybko nagradzać, jak i wyrażać uznanie pomiędzy współpracownikami.

Czy takie rozwiązanie się sprawdzi? Na to pytanie próbowali odpowiedzieć: dr Michał Szyszka - adiunkt w Katedrze Pedagogiki Akademii WSB, koordynator ds. badań naukowych oraz gość specjalny Witold Kempa - Szef (Dyrektor kreatywny) i założyciel firmy Netizens podczas warsztatu: „Goodiebox: gamifikacja, budowanie relacji i motywowanie pracowników online”. 

 

Warsztat z cyklu „nauka-biznes” został zorganizowany w ramach działalności Towarzystwa Naukowego i Kierownictwa / o. Dąbrowa Górnicza

Powrót do: Start » Uczelnia » Aktualności

 

Nasi partnerzy