Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij

Informacje

Kobiety-Rakiety w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach

12 kwietnia 2019 roku w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach rozstrzygnięty został plebiscyt Dziennika Zachodniego "Kobieca Twarz Województwa Śląskiego". W Gali uczestniczyła dr Magdalena Kot-Radojewska, która w imieniu Akademii WSB - partnera wydarzenia - wręczyła nagrody w jednej z konkursowych kategorii.

W plebiscycie Dziennika Zachodniego nagrodzono Córki, Matki, Kobiety Dojrzałe i Seniorki z regionu Śląska, Zagłębia, Podbeskidzia i Ziemi Częstochowskiej.

 

Nagrody laureatkom poszczególnych kategorii wręczały Kobiety-Rakiety - pełne pasji i zaangażowania kobiety, umiejętnie łączące życie zawodowe i osobiste oraz inspirujące innych do działania i wspierających ich w drodze do sukcesu. Rola ta przypadła m.in. dr Magdalenie Kot-Radojewskiej, Zastępcy Dyrektora Centrum Studiów Podyplomowych i Rekrutacji Akademii WSB.

 

Podczas Gali Akademię WSB, będącą partnerem wydarzenia, reprezentowała także mgr Anna Giertler, Menedżer ds. Komunikacji Marketingowej AWSB.

Powrót do: Start » Uczelnia » Aktualności

 

Nasi partnerzy