Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij

Informacje

Wizyta prof. Jerzego Buzka w Akademii WSB

"Europa - Wspólna Odpowiedzialność - wspólny sukces. A co energetyka ma do tego" - to temat spotkania, które odbyło się 9 maja 2019 r. w Akademii WSB. W ramach wykładu, który poprowadził prof. Jerzy Buzek zostały poruszone tematy dotyczące Unii Europejskiej, energetyki oraz jej wpływu na dzisiejszy świat.  

Zgromadzonych licznie studentów przywitał – dr Marcin Lis – Prorektor ds. Studenckich i Współpracy z Otoczeniem Akademii WSB.

 

Unia Europejska aktywnie promuje przekształcenie Europy w społeczeństwo wykorzystujące technologie niskoemisyjne i aktualizuje przepisy, aby ułatwić niezbędne inwestycje prywatne i publiczne w proces przechodzenia na czystą energię. Powinno to być korzystne nie tylko dla planety, lecz również dla gospodarki i konsumentów – mówił podczas wykładu prof. Jerzy Buzek

 

Prof. Jerzy Buzek to polski polityk i inżynier. Jest profesorem nauk technicznych. Od 2004 roku jest posłem do Parlamentu Europejskiego VI, VII i VIII kadencji. W latach 2009-2012 był jego przewodniczącym.

 

Powrót do: Start » Uczelnia » Aktualności

 

Nasi partnerzy