Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij

Informacje

Graj prawdziwie, udawaj szczerze - rzecz o autoprezentacji i marce osobistej – spotkanie w ramach TNOIK

Jak ważny jest dla Ciebie twój wizerunek? Potrafisz go kreować na potrzeby sytuacji?  Wiesz, w jaki sposób Twoja silna marka osobista może Ci pomóc w realizacji planów zawodowych? Na te pytania odpowiedziała mgr Aneta Gawlas podczas szkolenia „Graj prawdziwie, udawaj szczerze”, które odbyło się w Akademii WSB 12 czerwca 2019 r. w ramach cyklicznych spotkań Towarzystwa Naukowego Organizacji i Kierownictwa /o. Dąbrowa Górnicza. 

Coach i trener biznesu z bogatą praktyką zawodową wyjaśniła, jak wygląd, sposób mówienia i zachowanie może wpływać na otoczenie. Uświadomiła zgromadzonym znaczenie mowy ciała i innych elementów komunikacji werbalnej i niewerbalnej. Odpowiedziała na pytanie, czym jest marka osobista oraz jak skutecznie ją budować, aby stworzyć właściwy wizerunek. Uczestnicy mogli aktywnie uczestniczyć w warsztatach, aby w praktyce – już podczas zajęć- uczyć się metod kreowania pożądanego wizerunku.

Powrót do: Start » Uczelnia » Aktualności

 

Nasi partnerzy