Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij

Informacje

Gratulacje dla Banku PKO BP

Partner Akademii WSB – Bank PKO BP S.A. – świętuje swoje stulecie. W uroczystej Gali, która odbyła się 27 czerwca 2019 roku w gmachu Filharmonii Śląskiej w Katowicach, uczestniczył dr Marcin Lis, Prorektor ds. studenckich i współpracy z otoczeniem Akademii WSB.

Współpraca w ramach Rady Ekspertów, wsparcie działań uczelni w obszarze kształcenia ustawicznego i inicjatyw promujących naukę, wizyty studyjne dla studentów i wspólne konferencje – to tylko wybrane obszary działań podejmowanych przez Bank PKO BP w partnerstwie z Akademią WSB.

 

Działania, inicjowane bardzo często przez Panią Iwonę Michalską, Dyrektor Oddziału 1 PKO Banku Polskiego w Dąbrowie Górniczej, wspierają Akademię WSB w zakresie zapewnienia kompleksowej oferty edukacyjnej, promocji kształcenia wśród różnych grup wiekowych oraz wsparcia studentów i absolwentów Akademii WSB na rynku pracy.

 

Gratulując naszemu Partnerowi pięknego jubileuszu, zachęcamy do dalszej współpracy z Akademią WSB.

Powrót do: Start » Uczelnia » Aktualności

 

Nasi partnerzy