Uczelnia podpisała umowę z Węglokoksem

WęglokoksW dniu 14 sierpnia 2013 r. podpisano porozumienie pomiędzy Wyższą Szkołą Biznesu w Dąbrowie Górniczej a firmą WĘGLOKOKS S.A., którego głównym celem  jest realizacja wspólnych przedsięwzięć naukowych, badawczo-rozwojowych i wdrożeniowych oraz działań zmierzających do promocji przedsiębiorczości poprzez organizację wspólnych inicjatyw, konferencji, seminariów oraz studiów odpowiadających zapotrzebowaniu rynku pracy.

Jednocześnie zawarte porozumienie obejmuje w swoim zakresie organizowanie przez firmę WĘGLOKOKS S.A. praktyk dyplomowych dla studentów Wyższej Szkoły Biznesu w Dąbrowie Górniczej oraz prowadzenie przez Uczelnię tematów prac dyplomowych zgodnych z obszarem działalności Firmy.

Powrót do: Start » Uczelnia » Aktualności