Nowi partnerzy zagraniczni Wyższej Szkoły Biznesu w Dąbrowie Górniczej

Wyższa Szkoła Biznesu w Dąbrowie Górniczej aktywnie współpracuje z polskimi i zagranicznymi uczelniami wyższymi oraz organizacjami o charakterze naukowym oraz badawczym. Współpraca dotyczy m.in. wymiany doświadczeń naukowych, prowadzenia wspólnych badań naukowych, wykładów gościnnych, recenzji prac naukowych, współpracy programowej, realizacji programu studiów dla studentów z zagranicy, wspólnych programów edukacyjnych, organizacji staży studentów.

Z przyjemnością informujemy, że grono zagranicznych partnerów Wyższej Szkoły Biznesu w Dabrowie Górniczej poszerzyło się o kolejne europejskie ośrodki akademickie.

W ramach nawiązanej współpracy planowane jest wspólne przygotowanie oraz realizacja projektów edukacyjnych. Dodatkowo, na mocy umów bilateralnych zawartych z uczelniami studenci Wyższej Szkoły Biznesu w Dąbrowie Górniczej będą mogli zrealizować część studiów w ramach programu LLP-Erasmus. Umowy przewidują również wymianę kadry dydaktycznej oraz pracowników uczelni.

Do grona partnerów Wyższej Szkoły Biznesu w roku akademickim 2013/2014 dołączyli:

Universidad de Cadiz

(Mukachewo, Ukraina)

Tarnopolski Instytut Komercyjny

(Tarnopol, Ukraina)

Więcej informacji o Partnerach i Przyjaciołach Uczelni (kliknij)

Powrót do: Start » Uczelnia » Aktualności