Dzień Otwarty Laboratoriów ECDL

Centrum Nowoczesnych Metod i Technologii Edukacyjnych Wyższej Szkoły Biznesu w Dąbrowie Górniczej zaprasza na Dzień Otwarty Laboratoriów ECDL, który odbędzie się 25 lutego br pod hasłem "Planuj przyszłość z ECDL".

Ubiegasz się o pracę lub awans i potrzebujesz potwierdzenia swoich kwalifikacji? Chciałbyś legitymować się uznawanym w całej Europie certyfikatem umiejętności komputerowych? W każdy ostatni wtorek miesiąca (25.02.2014)  przyjdź na Dni Otwarte Laboratoriów ECDL w Wyższej Szkole Biznesu w Dąbrowie Górniczej (s.417, godz. 16.00 – 18.00)

Każdy uczestnik spotkania będzie mógł bezpłatnie przystąpić do egzaminów próbnych!

Zajęcia oraz egzaminy prowadzą wykwalifikowani pracownicy Wyższej Szkoły Biznesu w Dąbrowie Górniczej - certyfikowani egzaminatorzy ECDL.

Formularz zgłoszeniowy - KLIKNIJ

Spotkanie odbędzie się w Wyższej Szkole Biznesu w Dąbrowie Górniczej, przy ulicy Cieplaka 1c, w sali 417.

Kontakt:

mgr inż. Krzysztof Orzechowski