We wtorek 26 lutego br. w Wyższej Szkole Biznesu w Dąbrowie Górniczej odbyła się konferencja dla przedsiębiorców oraz przedstawicieli jednostek samorządu terytorialnego pt."Perspektywa finansowa w Unii Europejskiej na lata 2014-2020 - aspekty pozyskiwania środków dla przedsiębiorstw".

Głównym celem inicjatywy było przedstawienie założeń wykorzystania środków strukturalnych Unii Europejskiej w nowej perspektywie finansowej.Pomysłodawcą cyklu praktycznych konferencji jest Poseł na Sejm RP dr Beata Małecka-Libera.

Wśród prelegentów znaleźli się:
- Pan Mirosław Kleszczewski - Wicemarszałek Województwa Ślaskiego
- Pan Arkadiusz Chęciński- Członek Zarządu Województwa Ślaskiego