Norwescy goście w WSB

W dniach 17-21 marca w Wyższej Szkole Biznesu w Dąbrowie Górniczej goszczą przedstawiciele Nesna University College z Norwegii: dr Beata Godejord oraz Cand. Hallstein Hegerholm.

Norwescy goście uczestniczyli w II Międzynarodowej Konferencji Naukowj „WWW. Człowiek w Cyberprzestrzeni. Informacja w świecie cyfrowym”, podczas której dr Beata Godejord wygłosiła referat pt. „Komunikacja i współpraca w wirtualnych środowiskach uczenia się: od wyzwań do szans”, natomiast prelekcja Cand. Hallsteina Hegerholm nosiła tytuł "Characteristics of flexible education".

Powrót do: Start » Uczelnia » Aktualności