I Ogólnopolska Konferencja Naukowa Doktorantów

_21.JPG

W sobotę 10 maja w Wyższej Szkole Biznesu w Dąbrowie Górniczej odbyła się I Ogólnopolska Konferencja Naukowa Doktorantów "Paradygmaty współczesnego zarządzania organizacjami". Celem wydarzenia był przegląd prac naukowych oraz doniesień naukowych, doktorantów z uczelni i jednostek pozaakademickich z całego kraju.

Formuła konferencji sprowadzająca się do prezentacji poszczególnych artykułów naukowych oraz przedstawiania tuż po nich recenzji przez Recenzenta oraz dyskusji nad jej zawartością merytoryczną, metodologiczną i formalną była dla młodych naukowców niezwykle cenną lekcją.

Wśród prelegentów znaleźli się m.in. młodzi akademicy z Uniwersytetu Rolniczego w Krakowie, Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu, Górnośląskiej Wyższej Szkoły Handlowej w Katowicach, Uniwersytetu Łódzkiego, Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu, Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie, Politechniki Warszawskiej, Politechniki Śląskiej, Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach, Uniwersytetu w Białymstoku, Akademii Leona Koźmińskiego w Warszawie, Wyższej Szkoły Policji w Pile, Politechniki Gdańskiej, Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie oraz Wyższej Szkoły Biznesu w Dąbrowie Górniczej.

Inicjatywa umożliwiła wymianę osiągnięć naukowych, doświadczeń i poglądów, dyskusję oraz prezentację dokonań dotyczących paradygmatów współczesnego zarządzania organizacjami.

Wśród członków Komitetu Naukowego Konferencji znaleźli się wybitni naukowcy i eksperci:

Przewodniczący Komitetu:

prof. dr hab. Marek Lisiński  (Wyższa Szkoła Biznesu w Dąbrowie Górniczej)

Członkowie Komitetu:

prof. nadzw. dr hab. Andrzej Cwynar (Wyższa Szkoła Ekonomii i Innowacji w Lublinie)

prof. nadzw. dr hab. Anna Francik (Wyższa Szkoła Biznesu w Dąbrowie Górniczej)

prof. nadzw. dr hab. Dagmara Lewicka (Akademia Górniczo-Hutnicza im. Stanisława Staszica w Krakowie)

prof. nadzw. dr hab. Romuald Hanisz  (Wyższa Szkoła Biznesu w Dąbrowie Górniczej)

prof. zw. dr hab. Krystyna Kowalska  (Wyższa Szkoła Biznesu w Dąbrowie Górniczej)

prof. nadzw. dr hab. Andrzej Kozina (Uniwersytet Ekonomiczny w Krakowie)

prof. nadzw. dr hab. Anna Nehring  (Wyższa Szkoła Biznesu w Dąbrowie Górniczej)

prof. dr hab. Roman Niestrój  (Uniwersytet Ekonomiczny w Krakowie)