Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij

Informacje

Przedstawiciele Saint Gobain w WSB

W dniu 29 maja br. w Wyższej Szkole Biznesu w Dąbrowie Górniczej odbyło się spotkanie z przedstawcielami firmy Saint Gobain Polska: Panią Anetą Szymańską-Jankowicz, Dyrektorem ds. Personalnych i Panem Jakubem Kotalą, Dyrektorem Administracyjno-Finansowym.

 

Spotkanie było okazją do zaprezentowania potencjału naukowo - dydaktycznego Uczelni oraz omówienia kierunków dalszych wspólnych działań, m.in. realizację przedsięwzięć edukacyjnych, naukowych i badawczo-rozwojowych, podnoszenie kwalifikacji zawodowych pracowników oraz interesariuszy Saint Gobain poprzez organizację studiów podyplomowych i szkoleń przez WSB, organizację praktyk zawodowych dla studentów w przedsiębiorstwie, współpracy w zakresie tworzenia specjalności, programów kształcenia, programów studiów podyplomowych z obszarów takich jak: zarządzanie zasobami ludzkimi, bezpieczeństwa i higieny pracy, finansowych, rachunkowych, kadrowych, płacowych.

 

Ze strony Uczelni w spotkaniu uczestniczyli:

dr Marcin Lis, Prorektor ds. Rozwoju oraz dr Rafał Rębilas, Prodziekan WSB.

Powrót do: Start » Uczelnia » Aktualności

 

Nasi partnerzy