Spotkanie z Zastępcą Komendanta Głównego Policji

foto. Europerspektywy

24 lipca w Katowicach w ramach Święta Policji odbyło się spotkanie Władz Wyższej Szkoły Biznesu  Dąbrowie Górniczej z nadinsp. Wojciechem Olbrysiem, Zastępcą Komendanta Głównego Policji. W trakcie rozmów omówiono kierunki dalszej współpracy Uczelni z Policją.

W rozmowach podjęto również kwestię organizacji "Międzynarodowej Konferencji „Praca ludzka jako przedmiot handlu. Uwarunkowania i rozwiązania organizacyjno-prawne w państwach UE", która odbędzie się 19 listopada 2014 r. w Dąbrowie Górniczej, a której inicjatorami są Komenda Wojewódzka Policji w Katowicach oraz Centrum Bezpieczeństwa i Edukacji Służb Mundurowych działające przy Wyższej Szkole Biznesu w Dąbrowie Górniczej.

Spotkanie zbiegło się z Obchodami 95. rocznicy powstania Polskiej Policji, podczas którego JM Rektor WSB prof. nadzw. dr Zdzisława Dacko-Pikiewicz w imieniu całej społeczności akademickiej Wyższej Szkoły Biznesu w Dąbrowie Górniczej złożyła uroczyste laudacje na ręce Śląskiego Komendanta Wojewódzkiego Policji w Katowicach nadinsp. Krzysztofa Jarosza.

Wręczenie listu laudacyjnego przez JM Rektor WSB prof. Zdzisławę Dacko-Pikiewicz na ręce Śląskiego Komendanta Wojewódzkiego Policji- nadinsp. K. Jarosza  /foto. Europerspektywy

Wręczenie listu laudacyjnego przez JM Rektor WSB prof. Zdzisławę Dacko-Pikiewicz na ręce Śląskiego Komendanta Wojewódzkiego Policji- nadinsp. K. Jarosza /foto. Europerspektywy

Na zdjęciu od lewej: nadinsp. Wojciech Olbryś, Zastępca Komendanta Głównego Policji, prof. Zdzisława Dacko-Pikiewicz, JM Rektor WSB, prof. Marek Walancik - Prorektor ds. Nauki WSB /foto. Europerspektywy

foto. Europerspektywy