Spotkanie robocze ws. studenckich grup wolontariackich podczas ŚDM 2016

W piątek 23 stycznia 2015 roku w Wyższej Szkole Biznesu w Dąbrowie Górniczej gościli: ks. Michał Borda, Dyrektor Wydziału Katechetycznego Kurii Diecezjalnej w Sosnowcu oraz o. Radosław Kramarski, proboszcz Parafii Narodzenia NMP i Św. Antoniego w Dąbrowie Górniczej.

Wizyta była okazją do roboczego spotkania z prof. nadzw. dr Zdzisławą Dacko-Pikiewicz, Rektor WSB w obszarze tworzenia studenckich grup wolontariackich, które uczestniczyć będą w zbliżających się Światowych Dniach Młodzieży. Wydarzenie odbędzie się w dniach 25-31 lipiec 2016 w Krakowie.

Powrót do: Start » Uczelnia » Aktualności