Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij

Informacje

Bezpieczeństwo Narodowe-studia magisterskie pierwszy semestr za 100 zł!

100 zł za pierwszy semestr nauki na studiach uzupełniających magisterskich na kierunku BEZPIECZEŃSTWO NARODOWE a następnie gwarancja stałej raty czesnego przez kolejne 3 semestry. Promocja potrwa do końca marca 2015 r. w Wyższej Szkole Biznesu w Dąbrowie Górniczej. O przyjęciu na studia decyduje kolejność zgłoszeń.

 

Bezpieczeństwo Narodowe to kierunek, który od kilku lat niezwykle prężnie rozwija się w Wyższej Szkole Biznesu. Wysoki poziom kształcenia oraz ścisłą współpracę ze służbami mundurowymi zapewnia Centrum Bezpieczeństwa i Edukacji Służb Mundurowych działające w ramach uczelni.


Dodatkowo dla osób, które skorzystają z promocji gwarantujemy STAŁĄ RATĘ CZESNEGO na semestrze 2, 3 i 4 w wysokości 400 zł/mc.

Bezpieczeństwo Narodowe w WSB to:

  • praktyczne specjalności: policyjna, wojskowa i przeciwpożarowa,
  • umowa z Komendantem Głównym Policji - realizacja programu kształcenia w zakresie szkolenia podstawowego dla policjantów,
  • szkolenia wspierające kompetencje (wyszkolenie strzeleckie, elementy samoobrony, zajęcia sprawnościowe),
  • spotkania z praktykami, wizyty studyjne, zajęcia w środowisku pracy.

Absolwenci Bezpieczeństwa Narodowego

Kończąc studia absolwenci są wykształceni, świetnie przygotowani do podjęcia pracy w służbach mundurowych, odważniejsi i co ważne zaprawieni w rozwiązywaniu problemów w ekstremalnych warunkach. Ty decydujesz o sobie. Bezpieczeństwo Narodowe to studia dla ludzi odpowiedzialnych, ciekawych świata którzy w przyszłości będą zapewniali bezpieczeństwo mieszkańcom naszego kraju. W WSB ty decydujesz czy w przyszłości zasilisz szeregi Policji, Wojska, Straży Pożarnej, Straży Granicznej czy Agencji Ochrony ? wystarczy, że wybierzesz odpowiednią specjalność.

Szkolenia

Bezpieczeństwo Narodowe w WSB to nie tylko nauka i książki ale też zajęcia w terenie, obozy szkoleniowe i wiele innych form podczas, których zdobędziesz umiejętności praktyczne.
Nauczymy Cię maksymalnego zaangażowania w zadania oraz odpowiedzialności za siebie i innych.

 

Specjalności

  1. Bezpieczeństwo informacji - Studia II stopnia Dąbrowa Górnicza
  2. Kryminalistyka i techniki śledcze - Studia II stopnia Dąbrowa Górnicza
  3. Zarządzanie Bezpieczeństwem w Transporcie - NOWOŚĆ - Studia II stopnia Dąbrowa Górnicza
  4. Zarządzanie w sytuacjach kryzysowych - Studia II stopnia Dąbrowa Górnicza

 

 

 

Powrót do: Start » Uczelnia » Aktualności

 

Nasi partnerzy