Asystent Dokumentacji i Informacji Naukowej

Wyższa Szkoła Biznesu w Dąbrowie Górniczej zatrudni pracownika do Biblioteki na stanowisko: Asystent Dokumentacji i Informacji Naukowej

Wyższa Szkoła Biznesu w Dąbrowie Górniczej to 5 Uczelnia w Polsce w rankingu uczelni niepublicznych Perspektywy 2017, uznany pracodawca z rozpoznawalną marką, zwycięzca konkursu „Ambasador Marka-Śląskie. Nowoczesna uczelnia łącząca dobre praktyki biznesu ze światem nauki, realizująca wysoki poziom jakości kształcenia – przyznana wyróżniająca ocena instytucjonalna Polskiej Komisji Akredytacyjnej.

Sukces uczelni buduje społeczność ludzi będących pasjonatami swojej pracy, ludzi o niekonwencjonalnym podejściu do realizacji zadań.

To, na co stawiamy w WSB, to aktywność, zaangażowanie, odpowiedzialność. Pracownikom dajemy swobodę realizacji nie tylko celów organizacji, ale również własnych pasji.

Opis stanowiska

• Praca w bibliotece,
  • obsługa wypożyczalni i czytelni,
  • realizacja wypożyczeń i wymiany międzybibliotecznej,
  • tworzenie akcesji czasopism,
  • bieżące prace biblioteczne,
  • promocja biblioteki,
  • obsługa baz elektronicznych.
  • pomoc przy organizacji uroczystości Uczelnianych

Wymagania

• wykształcenie wyższe lub w trakcie nauki; preferowany kierunek: Informacja Naukowa i Bibliotekoznawstwo lub studia podyplomowe z tego zakresu,
  • znajomość języka angielskiego,
  • praktyczna znajomość MS Office i urządzeń biurowych,
  • komunikatywność, umiejętność pracy w zespole,
  • dobra organizacja pracy,
  • odpowiedzialność i zaangażowanie w realizowaniu powierzonych zadań,
  • samodzielność, umiejętność ustalania priorytetów, skrupulatność,
  • dyspozycyjność.

• praca w firmie o rozpoznawalnej marce,
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • przeszkolenie z systemu bibliotecznego Prolib,
  • możliwość zdobycia ciekawego doświadczenia zawodowego i nowych kompetencji,
  • wsparcie doświadczonych współpracowników,
  • dofinansowanie na kursy, szkolenia, studia podyplomowe oferowane przez WSB,
  • dofinansowanie wypoczynku, świadczenie świąteczne,
  • praca w centrum miasta – Dąbrowa Górnicza,

• CV, list motywacyjny

Prosimy o przesłanie dokumentów aplikacyjnych na adres e-mail: biblioteka@wsb.edu.pl
do dnia 21.01.2018 r.  W temacie wiadomości prosimy wpisać nazwę stanowiska pracy.

Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się z wybranymi kandydatami

Prosimy o zamieszczenie w dokumentach aplikacyjnych następującego oświadczenia:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy przez Wyższą Szkołę Biznesu w Dąbrowie Górniczej dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z 29.08.1997 o ochronie danych osobowych Dz. U. 2016 r. poz. 922 z późn. zm.).

Powrót do: Start » Uczelnia » Kariera