Tydzień Bezpłatnych Szkoleń w Akademii WSB

Zapraszamy do udziału w szkoleniach i warsztatach, które w dniach 15-22 września 2019 r. poprowadzą eksperci Akademii WSB w ramach kolejnej edycji Tygodnia Bezpłatnych Szkoleń. W programie m.in. szkolenia z zakresu zarządzania, coachingu, zarządzania projektami, prawa pracy, pedagogiki, psychologii menedżerskiej i logistyki. Udział w spotkaniach jest bezpłatny, a dla uczestników szkoleń przygotowano certyfikaty.

Tydzień Bezpłatnych Szkoleń jest cykliczną inicjatywą organizowaną przez Akademię WSB. W tej edycji projektu wydarzenia odbywać się będą w Dąbrowie Górniczej, Bielsku-Białej, Olkuszu, Krakowie, Cieszynie, Żywcu, Katowicach oraz w Częstochowie.

Szczegółowy harmonogram szkoleń oraz formularze rejestracyjne dostępne są na stronie tbs.wsb.edu.pl.

Powrót do: Start » Uczelnia » Wkrótce w Akademii WSB