Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij

Informacje

Gala wręczenia dyplomów absolwentom studiów I i II stopnia

Serdecznie zapraszamy Absolwentow studiów I i II stopnia wraz z rodzinami i przyjaciółmi na uroczystą Galę wręczenia dyplomów oraz wyróżnień w Akademii WSB. 

Zachęcamy do wspólnego celebrowania uroczystości.

Gala wręczenia Dyplomów absolwentom studiów I stopnia odbędzie się w Audytorium Maximum Akademii WSB (ul. Cieplaka 1c, Dąbrowa Górnicza) 19 września 2019 r. o godz. 18.00. 

 

Gala wręczenia dyplomów absolwentom studiów II stopnia odbędzie się w Audytorium Maximum Akademii WSB (ul. Cieplaka 1c, Dąbrowa Górnicza) 20 września 2019 r. o godz. 18.00. 

 

 

Ze względów organizacyjnych oraz na ograniczoną liczbę miejsc uprzejmie proszę Absolwentów biorących udział w galach o potwierdzenie obecności w Uroczystości do dnia 18.09.2019 r. poprzez wypełnienie kwestionariusza zgłoszeniowego wraz z podaniem ilości osób towarzyszących oraz o osobiste zgłoszenie się do dziekanatu w celu odebrania dokumentów i złożenia niezbędnych podpisów.

 

Rejestracja:

Gala wręczenia dyplomów absolwentom studiów I stopnia 

Gala wręczenia dyplomów absolwentom studiów II stopnia

 

Powrót do: Start » Uczelnia » Wkrótce w Akademii WSB

 

Nasi partnerzy